Sipariş ve Yardım Hattı
Click for more products.
No produts were found.

Vozol Neon 10000 Frozen Strawberry Kiwi

Marka:

Buz gibi çilek ve kivi

Devamını oku
490 ₺
Nikotin Oranı
  • 50mg
Ürün stoklarımızda tükenmiştir. En kısa zamanda tekrardan stokta olacaktır.
Kullanılabilir olduğundan bana bildir
İstek listesine ekle(1)
İlgili Ürünler
Açıklama

VOZOL NEON 10000, dünyanın en küçük 10000 pufluk tek kullanımlık vape'i olarak bugün görkemli bir şekilde piyasaya sürüldü. Elinizde tamamen gizlenebilen bir cihazdan 10000 puf, en iyi şekilde taşınabilirliktir ve NEON 10000'in en iyi noktalarından biridir. Taşınabilirlik konusunda endişeleriniz varsa ancak yine de uzun ömürlülük istiyorsanız, NEON 10000 ile ikisinden de ödün vermek zorunda değilsiniz.

 

Aroma  >  Buz ile Çilek ve Kivi

 

5. nesil seramik coil teknolojisi sayesinde Neon 10000'in likit tankının kullanım oranı %23 artmış, coil ısıtma hızı daha homojen hale gelmiş ve atomizasyon verimliliği %37 artmıştır. Özel sızdırmaz teknolojimiz ile birleştiğinde, likit kullanım oranı% 100'e kadar yükselir. Sadece 10 ml likit ile 10.000 puf sağlayabilmesinin ana nedeni budur. Dahası, geleneksel pamuk coillere kıyasla, seramik coil daha küçük aerosol partikülleri üreterek lezzet üretiminin saflığını artırır ve buharın pürüzsüzlüğünü ve inceliğini geliştirir. Ayrıca, tutarlı güç çıkışı ile kullanıcılar ilk nefesten son nefese kadar benzersiz pürüzsüz ve saf bir tadın tadını çıkarabilirler.

Likit Kapasitesi : 14ml

Pil Kapasitesi : 500mAh

Nikotin : 0/20/50mg/ml

Puff : 10000'e kadar

NEON 10000, dahili 500mAh şarj edilebilir pil ile donatılmıştır ve herhangi bir israf olmaksızın her damla likiti tamamen tüketmek için yeterli güç kaynağı sağlar. Tek bir şarjla yaklaşık iki gün boyunca vaping yapmanızı sağlayabilir. Pil bittiğinde, alt kısımdaki Type-C şarj portunu kullanarak bir saat içinde tam şarj edebilirsiniz.

vozol neon 10000 puff

Devamını oku
Ürün Detayları
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış, ilk değerlendiren siz olun

Yorumlarınız bizim için önemli

  • Kalite:
Bu ürünü kısa kelimeler kullanarak başlığınızı tanımlayın.
Resim yükle :
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.

Menu

İstek listelerini kullanmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Üye girişi